Kontakta oss!

 
 
 
 
 

H2O-Team

Försäljning och marknad

Anders Bergmark

Försäljning och offert

Telefon: 072 - 161 61 16
Mail: anders@h2oteknik.se

Service och underhåll

Åsa Ekdahl

Försäljning och kundmöten

Telefon: 070 - 819 19 91
Mail: asa@h2oteknik.se

Stefan Schützer

VD / Servicetekniker

Telefon: 070 - 652 46 56
Mail: stefan@h2oteknik.se

Jonas Kristofersson

Servicetekniker

Telefon: 072 - 519 13 00
Mail: jonas@h2oteknik.se

Patrik Holmgren

Servicetekniker

Telefon: 070 - 816 58 99
Mail: patrik@h2oteknik.se

Per-Erik Fröberg

Servicetekniker

Telefon: 070 - 625 89 11
Mail: per-erik@h2oteknik.se

Pontus Holmgren

Servicetekniker

Telefon: 073 - 310 11 11
Mail: pontus@h2oteknik.se

Ekonomi och administration

Viktoria Holmgren

Ekonomi och personal

Telefon: 070 - 811 29 98
Mail: ekonomi@h2oteknik.se

Patrik Holmgren

Fakturering

Telefon: 070 - 816 58 99
Mail: patrik@h2oteknik.se